Hata
  • Bu görüntünün şablonu uygun değil. Lütfen bir site yöneticisi ile iletişim kurunuz.
Uyarı
  • RokSprocket needs the RokCommon Library and Plug-in installed and enabled. The RokCommon System Plug-in needs to be before the RokSprocket System Plug-in in the Plug-in Manager

Mezoterapi ve Stamp Uygulaması

mezoterapi uygulamasiMezoterapi

1952 yılında keşfedilmiş bir tekniktir. Uygulanacak ilacın çok ince bir iğne ile çok sayıda ve küçük miktarlarda deriye enjekte edilmesidir.

Sellülit, rejüvenasyon, saç dökülmesi gibi durumlarda kullanılmaktadır. Mesoterapide kullanılan çeşitli ilaçlar ve kokteyller (ilaç karışımları) bulunmaktadır.

Dermatolog tarafından önce hastanın değerlendirilmesi, diğer hastalıkların araştırılması, gerekiyorsa uygun ilaç seçimi ile düzenli aralıklarla uygulanması çok önemlidir.stamp uygulamasiStamp Uygulaması

Deri mikro-iğneleme tekniğidir. Kollajen ve elastin stimülasyonu için kullanılan kozmetik uygulamadır. İnce iğneler ile deri penetre edilir ve isenirse ardından uygun ilaçlarla hedeflenen etki sağlanmaya çalışılır.

Peelinge benzer yararları vardır. Akne izlerini giderilmesi, anti-aging amaçlı kullanılmaktadır. Kolay uygulanan, hastaya rahatsızlık vermeyen ve günlük aktiviteyi etkilemeyen bir uygulamadır.